PARODOS

Paveikslų galerija

Paveikslų galerija (naujiena!)

Meno galerija

Naujiena! Abstrakti tapyba kviečia gyvai pažinčiai ne tik reguliariai vykstančiose parodose, bet ir galerijoje. Mus rasite: Vilniaus vartų pastate, esančiame adresu A. Tumėno g. 4, Vilnius (rytinis įėjimas). 

Paveikslų galerija – tai ne tik ideali vieta ieškantiems kuo išpildyti savo namų erdvę ar kokia rafinuota ir vertinga dovana nustebinti mums ypatingus asmenis, bet ir  puiki pirma pažintis su sąvoka abstrakti tapyba, galimybė pajusti abstraktaus meno kūrinių erdvėje sukeliamus pojūčius ir meditacinę galią. 

Meno kūriniais prisotinta erdvė, savo relaksacine galia neretai prilygsta terapijai. Apsilankymas tokioje erdvėje – kokybiškas laikas sau, kai išsivalo mintys, pailsi protas, o kūnas prisipildo energijos. Apsilankymas galerijoje, kaip ir parodoje – išliekamąją vertę turintis laiko praleidimo būdas, ir tam visai nereikia plano įsigyti paveikslą.

Galerijos adresas: A. Tumėno g. 4, VILNIAUS VARTAI (rytinis įėjimas)

Atvykstate su tikslu gyvai pažinti virtualioje galerijoje (parduodami paveikslai) labiausiai patikusius paveikslus ar autorių?

Prieš atvykstant pasidalinkite su mumis savo wishlist krepšeliu ir susiplanuokime patogų laiką susitikimui.

Parodos, Eigirdas Scinskas

Parodos

Abstraktus paveikslas įgauna savo prasmę, prie jo prisilietus žmogaus pasąmonei. Tokie renginiai, kaip parodos – puiki galimybė ne tik pažinti menininką, bet ir pajusti ryšį su abstrakčia tapyba, žvelgiant į meno kūrinius. Kaip žmogaus portretas neperteikia asmenybės charakterio, taip ir virtuali galerija paveikslo emociją ištransliuoja tik dalinai. Virtualioje galerijoje įspūdį paliko ne vienas paveikslas? Gyva pažintis parodoje ar galerijoje – būdas pajusti ryšį, emociją ir užmegzti ilgalaikę draugystę.

Pasivaikščiojimas parodoje, kaip ir paveikslų galerijoje – ne tik kokybiškas laisvalaikio praleidimo būdas ir pažintis su aukštą meninę vertę turinčiais kolekciniais meno kūriniais, bet ir idealus būdas nukreipti mintis nuo intensyvaus kasdienio ritmo ir panirti į kokybišką poilsio laiką, relaksacines ir net meditacines galias turinčioje rafinuotoje aplinkoje.

Free Swan paroda | Meno materija, Griunvaldo g. 8, Kaunas

Free Dreams paroda | Gedimino prospektas 64a, Vilnius

Ocean Series paroda | Vokiečių g. 5, Vilnius

Parodų akimirkos | Nuotraukų galerija

Scroll to Top